George Gershwin – Summertime

Slavná skladba od George Gershwina, celkem přehledný návod. (p.s.: skladba je v Dmoll, osobně jsem vždy měl za to, že tohle se tradičně hraje v Amoll).

Tagy:

1 komentář k “George Gershwin – Summertime”

  1. Kondwani píše :

    Říj26Lukáš Šlehofer Dobrý den. Ne, neseděl jsem ve čtvrté řadě. Já se ani nemračil, spíš čím dál víc usmíval Že nejste zkušený přednášející bylo hodně cítit. Možná to chtělo alespoň trochu trénovat předem, získat trochu jistoty. A záměrně se neshazovat – viz vaše věta, že o maskách jste před rokem a půl taky nic nevěděl. I když to může být pravda, tím že to řeknete si sympatie lidí nezískáte. Nehledě na časté rady typu „to si vygooglíte sami“ – s tímhle přístupem jste mohli jen na začátku rozdat seznam témat k hledání, ušetřili bysme všichni spoustu času Pokud jde o témata, nebyla určitě špatná, ale buď jsem ve Photoshopu tak dobrý (to si nemyslím nebo to prostě nebylo maximum, co lze z Photoshopu vytáhnout. Stačilo by slovíčko „pokročilé“ nahradit třeba za „užitečné“ a je vymalováno.Škoda že jste spolu s kolegy s posměchem odcházeli po pár minutách přednášky o sociálních sítích. Tam jste se mohl názorně přesvědčit, jak vypadá dobře zvládnutá prezentace.

Přidat komentář


Notice: Undefined variable: user_ID in /var/www/hosting/pianoskola.cz/wp-content/themes/flowerily/comments.php on line 77