Růžový panter – melodie

Klasická melodie, kterou zná snad každý… nepříliš obtížný návod jak se ji naučit.

Tagy:

4 komentářů k “Růžový panter – melodie”

 1. ??? píše :

  Takhle- zkopírovat video z youtube umí každej, ale takovýchto videí na youtube jsou tisíce. Člověku, který se chce naučit jen tak nějakou konkrétní skladbu, video tohoto typu moc nepomůže, a už vůbec bych takové video nečekal na stránce o tom, jak se učit hrát na klavír. TO existují lepší videa, na kterém jsou ukázany klávesy detailně a jak hrát určité skladby. Pokud je člověk totální amatér, tak mu video tohoto typu moc nepomůže- komu by se chtělo to odkoukávat, když se na to ani nedá pořádně vidět?

 2. Anonym píše :

  začátek dobrý, pak úplně na píču

 3. Miko píše :

  To nevadí nevšímajte si to.Snažili ste sa a to je hlavné.
  S podravom Miko.

 4. fbu píše :

  jj kokot at dela kokoty z anglicky mluvicich

Přidat komentář


Notice: Undefined variable: user_ID in /var/www/hosting/pianoskola.cz/wp-content/themes/flowerily/comments.php on line 77