Twilight zone – téma

Téma z filmu The Twilight Zone, velmi jednoduché.

Tagy:

5 komentářů k “Twilight zone – téma”

 1. meso píše :

  tento link je uz nefunkcny

 2. Katuš píše :

  prečo to nejde?

 3. ŽuŽu píše :

  Ááá sakra proč to nejde? :(( A píší tu, že je to jednoduché.. já se tak těšila 🙁

 4. Gerardo píše :

  Dobrý den,kurzy v kmaerické dílně DDM Ul jsou koncipovány jako hobby kurzy, nejsou tedy výukovými kurzy ve smyslu výuky a získávání osvědčení. Neznamená to ale, že se nenaučíte základům práce s kmaerickou hmotou, postupy, technologie atd. Kurzy jsou zaměřeny prakticky, teroretické otázky Vám zodpoví lektor individuálně. Kurzy jsou pololetní ( tj,.od října do konce ledna a od února do pol.června, nebo celoroční. Liší se výší poplatku. Rozvrh kurzů je na našich stránkách v záložce kroužky/keramika.Máte-li zájem, můžete se přijít podívat do naší dílny ve Dnech otevřených dveří 30.9. a 1.10. od 15 do 19 hod. Jana Stoicová, kmaerická dílna DDM Ul

 5. Sheiila píše :

  Já to chci slišet miluju Twillight tak mě neserte!!!!!!

Přidat komentář


Notice: Undefined variable: user_ID in /var/www/hosting/pianoskola.cz/wp-content/themes/flowerily/comments.php on line 77